Zvijezda je rođena!
Autor: Katarina Benci, 5. 12. 2018.

Kako pravilno predstaviti ovu djevojčicu?

Da se poslužim naslovom najpoznatijeg hrvatskog filma...

Tko pjeva, zlo ne misli

ili

tko glumi, zlo ne misli

ili

tko pleše, zlo ne misli?

Jer ona je sve to!

Marta Simikić, učenica 3. d razreda OŠ Rudeš, pjeva, pleše, glumi, crta, slika, izrađuje keramiku, pleše na svili, s obručima, rola... Svoj glas dala je djevojčici Iri u megapopularnome crtanome filmu Grinch gdje su na audiciji izabrali baš nju među stotinama prijavljenih kandidatkinja. I, slobodno možemo reći, zvijezda je rođena!

U nastavku pročitajte više o našoj zvijezdi!

Odlična učenica, omiljena među prijateljima u razredu, Marta se nekoliko godina bavila taekwondoom, ali je Talijin zov bio jači. Već drugu godinu redovito pohađa školu pjevanja Husar & Tomčić gdje pjeva, pleše, glumi i nastupa zajedno sa sestrom Lorom, a kako i ne bi kada im je to zapisano u genima. Naime, potječu iz glumačko-plesno-sportske obitelji. Mama Anita profesorica je kineziologije i trenerica cirkuskih vještina, a tata Zoran pjevač, plesač i glumac (triple threat) u kazalištu Komedija. Marta i Lora nedavno su nastupale u pratećem zboru u Supertalentu pa smo ih mogli idjeti na Novoj TV. Nakon gotovo svakodnevnih proba slijede tri nastupa pod nazivom Božićni koncert škole pjevanja Husar & Tomčić u Komediji. Ovim nastupima zaokružit će uspješnu 2018. godinu. Što slijedi u idućoj godini ?Martina mama kaže: Mali sanjaju veliko! Ako vjeruješ u svoje snove, snovi će ti se i ostvariti!

Pročitajte i pogledajte intervju s Martom na stranicama dnevnika 24 sata.

Učiteljica Snježana Babić